The following students have been named to the High Honor or Honor Roll.
High Honor Roll
Adult Education
Romeo DaParma
Brunswick CSD
Kevin Bechand
Cairo-Durham CSD
Ethan Acker, Joseph Arp, Nathan Bloom, Garrett Cunningham, Mackenzie DuHart, Mason Hall, Shane Haller, Carter Long, Christopher Morse, Noah Wood
Catskill CSD
Thomas Birk, Chante Bordina, Joshua Buffa, Patrick Darling, Richard Edwards, Kevin Graham, Barry Hill Jr., Steven Keifer, Joshua Rivenburg, Emily Rosenberg, Zachary Todriff, Rose Tucker, Jessica Vieta, David Whittaker
Chatham CSD
Tyler Beaudry, Olivia Dyer, Wendy Harvey, Alyssa Laurange, Braden Myers, Jacob Reutenauer
Coxsackie-Athens CSD
Hunter Cesternino, Ashley Choinsky, Lorenzo Cruz, Jenson Kratz, Joseph Robinson, Avianna Robles, Nathan VanValkenburg, Collin Wheeler
Germantown CSD
Alexander Cianfoni, Reilly Rifenburgh, Fernando Trejo
Greenville CSD
Keira Baitsholts, Joshua Blakeslee, Anthony DellaRocco, Tristin Fava, Cole Flannery, Lucas Ganance, John Gergen, Orien Grandchamp, William Monkell, Brian Tanner II, Dominic Trifiletti, Marissa Wilber
Hudson CSD
Ashanti Armstrong, Alexis Barrett, Gabriel Case, Saveon Grey, Jaxon Haigh, Ashlee Jerome, Mollie Keeler, Karlis Medins, Jenna Merante, Evan Munro, Leo Platti III, Ethan Schwab, Lillianna Shea-Johnson, Jamie Smith, Kiarra Trow, Nicole Weaver, Kaden White
Ichabod Crane CSD
Corbin Burger, Thomas Cooper, Jair Gomez-Martinez, Haley Hems, Nicole Hilbert, Bailey Jenrich, Calvin Keller, Asah Mulica
Taconic Hills CSD
Amya Anderson, Jasper Jarzombek, Taylor Shackelton
Honor Roll
Adult Education
Matthew Slovak
Cairo-Durham CSD
Brianah Bier, Matthew Cushing, Thanhvy Dinh, Damien Lewis-Camelbeek, Dylan Milazzo
Catskill CSD
Scott Baker, Stephen Baran, Zane Beers, Bryan Bishop, Na’Dria Collins, Malachi Cruz, Marco, Dodig, Cesar Franco, Justin LaFleur, Sara Leipman, Destin Ly, Joseph Marchi, Maximus Marchesani, Kaitlyn Nearey, Keaton Quinn, Machardo Rhymaun, Ryan Valentin, Imani Young
Chatham CSD
Abigail Garrison, Claudia Hudson, Adryanna Jennings, Christofer Pritchett, Haley Pulver, JayShaun Robertson-VanDemark, Jacob Sorros, Darren St. Aubin, Brooke Starks
Coxsackie-Athens CSD
Zachary Donovan, Logan Hansen, Chase Lord, Marley Sliker, Patrick Valyou
Germantown CSD
Brandon Shook
Greenville CSD
Jasmine Fitch, Gabriel Giovanniello, Nathanial Harper-Lewis, Joshua Lucci, Klaudia Reidell, William Robichaud, Emma Schatzel, Colin Weiss
Hudson CSD
Ashanti Armstrong, Jordan Everhart, Lucas Gallean, Dominique Geer, Nicholas Graziano, Austin Guldensturn, Ashley Harp, Maura Naughton, Riley Quirk, Selina Rahman, Jaiden Ridley, Jamie Smith, Katarina Stone, Anthony Taylor, Asia Walker, Larry Walker Jr.
Ichabod Crane CSD
Trinity Armstrong, Ariana Clarke, Mairanda Coons, Jaelyn Dixon, Isaiah Gofmanas, Chase Hart, Shannon Ingham, Jori Jefferson, Joseph Jornov, Nicole Jornov, Carly Lauster, Max LuxRamos, Alexander Paul, Dakoia Price, Nicholas Robles, Connor Walsh
Red Hook CSD
Zachary Bang, Xochiti Barrera, Daniel Reilly, Rowan Slattery
Taconic Hills CSD
Kayden Conn, Izac Jennings, Isaac Langer, Kiah McManus, Vincent Miles III, Dylan Mottoshiski, Antonio Morales, Desmond Novack, Wyatt Pewtherer, Diamond Rex, Christopher Russell, Kira Shepard, Macayla Sparacino, Collin Stevens, Nataliya Wise